PODKŁAD KAT VON D LOCK- IT TATOO

3.1.17


Dziś recenzja podkładu legendy – Lock- It Kat Von D. Jest to mocno kryjący fluid do zadań specjalnych. Od dłuższego czasu słyszałam o nim same superlatywy, więc postanowiłam go przetestować.


OPIS PRODUCENTA :
Mocno kryjący podkład. Zapewnia pełne krycie i długotrwały efekt. Produkt zatuszuje blizny, przebarwienia, zaczerwienione naczynka, tatuaże czy też blizny po poparzeniach. Nie zawiera parabenów.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ:
Od 155 zł w górę w zależności od sklepu. W Polsce do niedawna był dostępny tylko przez Internet (allegro, olx, drogerie internetowe itp.). Od pierwszego października kosmetyki marki KatVonD można kupić w Sephorze.


KONSYSTENCJA:
Podkład jest gęsty i dość zbity, coś na wzór kryjącego korektora. Jest to produkt zastygający, więc trzeba z nim dość szybko pracować i dokładnie rozsmarować, aby nie narobić sobie plam.

KOLORY:
Jest ich całe mnóstwo. Ja dobrałam w ciemno przez Internet. Jest to nr 44, czyli jasno beżowy kolor. Tutaj możecie zobaczyć dostępną gamę kolorów oraz recenzje podkładu.OPAKOWANIE:
Bez zastrzeżeń. Oryginalne, funkcjonalne (z pompką typu air less), higienicznie, a przy tym piękne. Przezroczyste opakowanie pozwala na kontrolę zużycia podkładu.

WYDAJNOŚĆ:
Na pokrycie całej twarzy potrzebujemy jednej pompki. Podkład jest niesamowicie wydajny i wystarcza na bardzo długo.

KRYCIE:
Rewelacyjne, zakryje każdą niedoskonałość (sińce, przebarwienia, naczynka itd.) jedynie po jednej warstwie. Przy większych/bardziej widocznych niedoskonałościach można nałożyć drugą, cienką warstwę.
TRWAŁOŚĆ:
Bardzo dobra. Wykończenie jest półmatowe. Po zmatowieniu pudrem jest nie do zdarcia i wytrzymuje cały dzień.

Podsumowując podkład Kat von D to świetny fluid, szczególnie dla osób, które oczekują mocnego krycia i trwałości przez cały dzień. Jest idealny do stosowania na wesela, imprezy i inne tego typu okazje. Nie polecam stosować go codziennie, bo tak mocno kryjące podkłady przy dłuższym stosowaniu mogą przesuszyć skórę. Najlepiej sprawdzi się u właścicielek cery tłustej lub mieszanej. Nie polecałabym go osobom z głębokimi zmarszczkami, ponieważ tak jak każdy mocno kryjący podkład, będzie uwidaczniał zmarszczki.
Przeczytaj także

0 komentarze