NEONAIL THERMO COLOR BLUE HEAVEN

14.9.16


O termicznych lakierach hybrydowych NeoNail pisałam tutaj. W końcu znalazłam czas, aby przetestować jeden z kolorów z gamy Thermo Color. Wybór padł na Blue Heaven 5181-1. Jest to jasnoniebieski, smerfny kolor, który pod wpływem zimna przybiera ciemniejszą, chabrową barwę. W przypadku koloru Blue Heaven efekt przejścia koloru nie jest drastyczny (tak jak np. w kolorze WooWoo).
Aplikacja lakierów termicznych nie różni się niczym od nadkładania zwykłych lakierów hybrydowych. Niestety kolor Blue Heaven jest jasny i transparentny, więc do pełnego krycia potrzeba kilku warstw lakieru (u mnie były to 4 warstwy).
Na zdjęciach poniżej widoczne są różnice w kolorze lakieru pod wpływem zmiany temperatury. U mnie cała płytka jest przeważnie albo jasna albo ciemna, rzadko kiedy mogę zaobserwować efekt ombre. Myślę, że na dłuższych paznokciach jest to bardziej zauważalne. 
Pomimo tego uważam, że warto wypróbować lakiery termiczne. Wybór kolorów nie jest bardzo duży, ale zawsze można wybrać coś dla siebie i obserwować jak paznokcie zmieniają swój odcień.

Przeczytaj także

0 komentarze